Epson T1284 Original Ink Cartridge C13T12844012 Yellow
Buy More, Save More
Each
from 3 Pieces
0 out of 5 stars
(No reviews yet)
Brand:Epson Viking No.2995866
Free gift
Rely on this original Epson cartridge
Read full description
Buy More, Save More
Each
from 3 Pieces
Quantity excl. VAT Saving
Currently in stock Order before 6:00 PM for next working day delivery.
Key Specifications
  • Smudge-proof, vivid prints
  • Ideal for home & office use
  • Prints up to 225 pages
  • Crisp text & photo images
  • Long-lasting print quality
  • Compatible with Epson printers
Terms and Conditions
Description
Often bought together
Specifications
Viking No. 2995866
EAN/UPC 8715946624648
Approx. Prints (sheets) 225
Basic Product Colour Yellow
Brand Epson
Cart. No. T1284
Compatibility Epson Stylus Color T 22,Stylus Office BX 305 F,Stylus Office BX 305 FW,Stylus Office BX 306 FW +,Stylus S 22,Stylus SX 125,Stylus SX 130,Stylus SX 230,Stylus SX 235 W,Stylus SX 235,Stylus SX 420 W,Stylus SX 425 W,Stylus SX 430 W,Stylus SX 435 W,Stylus SX 438 W,Stylus SX 440 W,Stylus SX 445 W